-14%

Philips QP6541/15 One Blade Pro 360 Rechargeable shaver

4.990,00 ден

Машина за бричење на полнење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8720689003100 Категорија:

Опис

Тип на батерија Li-Ion
Време на работење, мин 90
Полнење на апаратот, W 5.4
Целосно полнење на апаратот, часови 1
Екран 3 индикатори за заклучување
Држач ергономски зафат и управување
Употребување влажна и сува кожа
Систем за бричење технологија за следење на контурите, 360 степени насочено сечило, систем за двојна заштита, заштитник за брада и кожа со притискање на копче
Додатоци чешел со 14 степени за подесување на должината (0.4мм-10мм), дополнително заменливо сечило, одржување-заштитна обвивка
Сервис Замена на сечилото на секои 4 месеци (QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420, QP410, QP420, QP430), лесен за користење
Тежина, кг 0.179
Димензии (Ш x В), мм 40 x 245
Боја црна
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.