-13%

Philips QP6551/15 One Blade Pro 360 Face and body trimmer

6.490,00 ден

Машина за бричење на полнење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8720689003162 Категорија:

Опис

 

 

Тип на батерија Li-Ion
Време на работење, мин 120
Полнење на апаратот, W 5.4W
Целосно полнење на апаратот, часови 1
Екран LED, индикатор за заклучување при патување
Држач ергономски зафат и управување
Употребување влажна и сува кожа
Систем за бричење технологија за следење на контурите, 360 степени насочено сечило, систем за двојна заштита, заштитник за брада и кожа со притискање на копче
Додатоци чешел со 14 степени за подесување на должината (0.4 мм-10 мм), мала мека торба, дополнително заменливо сечило, одржување – заштитна обвивка
Сервис замена на сечилото на секои 4 месеци (QP210, QP220, QP230,QP610, QP620, QP410, QP420, QP430)
Тежина, кг 0.190
Димензии (Ш x В), мм 68.6 x 243.8
Боја хром
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.