-13%

Philips QP420/50 OneBlade 360 Replacement blade 2 pack

1.990,00 ден

Жилети за бричење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103997146 Категорија:

Опис

Заменливи сечила 2 сетови
Систем за бричење Технологија за следење на контурите, 360 степени насочено сечило, систем за двојна заштита
Систем за сечење Технологија за следење на контурите, 360 степени насочено сечило
Замена на сечилото, месеци 4
Одговара на сите рачки на OneBlade

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.