-9%

Апарат за бричење ADLER AD 93

990,00 ден

Апарат за бричење

Нема залиха

SKU: 5907468860939 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Податоци Напон: 230 V ~ 50 Hz
Полнач: 12V DC
Индикатор за полнење
Максимално време на полнење: 8 часа
Самостојни глави за бричење
Ултра тенок “microgroove” надворешен филтер
Систем за точно бричење
Тример
Прекинувач за ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО со интегрирано заклучување
Гаранција 12 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Adler

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.