-11%

Масажер за нозе Mesko MS 2152

3.090,00 ден

Масажер за нозе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5908256831292 Категорија:

Опис

Моќност, W 75
Податоци
3 заменливи додатоци за масажа
4 ролери за масажа на рефлексните точки на стапалото
Инфрацрвен дел за топла масажа
Три типа на масажа
Воздушни балони за меур-масажа
Одржување на температурата на водата
Капак за заштита против прскање
Индикатор за нивото на водата
Безбедносни не лизгачки ногарки
Гаранција 12 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Mesko

Моќност

75W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.