-14%

Апарат за отстранување на влакна Adler AD 9616

630,00 ден

Кружен отстранувач на влакна од ткаенина

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5902934836319 Категорија:

Опис

Податоци Напојување: 2 батерии AA (1,5V) (не се вклучени)
Работна површина: 5 см
Вклучува четка за чистење на главата
Наменет за чистење туфки од ткаенини, облека, ќебиња, драпери
Гаранција 12 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Adler

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.