-18%

Philips HC3505/15

1.390,00 ден

Машинка за стрижење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103859673 Категории: ,

Опис

Машинка за стрижење
Trim-n-Flow технологија
Ширина на сечилото: 41 мм
13 должини: 0,5 до 23 мм
Сечила од не’рѓосувачки челик со самоострење
Дупли сечила за два пати побрзо стижење
Ергономска рачка за поголема удобност и контрола
Брзо отстранување на сечилото за лесно чистење
DuraPower технологија за подолг животен век на батеријата
Не е потребно одржување
Гаранција: 2 години

 

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.