Philips MG3730/15

2.290,00 ден

Машинка за стрижење

Нема залиха

SKU: 8710103794585 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Машинка за брада и коса
8 алатки за брада и коса
Тример за нос и уши
Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм
2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм
3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм
Сечила од не’рѓосувачки челик со самоострење
Додатоци што можат да се мијат
Целосно полнење за 16 часа
Безжична работа: 60 мин
Батерија: NiMh
Кутија за одложување
Четка за чистење
Гаранција: 2 години

 

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.