-17%

LG XBOOM Go PL2P Jellybean Bubble Gum

2.900,00 ден

Преносен звучник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091044075 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Тип на уред безжичен звучник
Аудио канали (излез) 1 + Passive Woofer Radiator 1.75″
Заилувач, W 5
Поврзување Bluetooth, AUX In (3.5mm)
Информации за батеријата Lithium-Ion
3.7V,1500mAh
Време на полнење: 4 часа
Време на репродукција со едно полнење: до 10 часа
Дополнителни функции Sound Boost
индикатор за батерија
гласовни команди (Google Assistant, Siri)
смартфон апликација (Android/iOS)
Splashproof / Weatherproof (IPX5)
Dual Play
Multipoint
Додатоци Type C USB кабел
Димензии (ШxВxД), mm 126 x 82 x 80 mm
Боја розева
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.