-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 510 ден месечно.

LG PL7 Portable Speaker

8.700 ден

Преносен звучник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098740215 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 30W
Број на канали: 2 ch
MERIDIAN технологија
Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Double action bass
Долго траење на батеријата: 24h
Полнење на батеријата: 5h
Формати на декодирање: SBC, AAC
Smart функции: Multipoint, гласовни команди, водоотпорен, дисплеј за батеријата, безбедносно заклучување
Bluetooth, wireless режим, oсветлување во повеќе бои
Додатоци: Type C USB кабел
Димензии (Ш x В x Д): 245 x 98 x 98 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.