LG PL2W Portable Speaker

3.700,00 ден

Преносен звучник

Нема залиха

SKU: 8806098582174 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 5W
Број на канали: 1 ch
MERIDIAN технологија
Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Double action bass
Долго траење на батеријата: 10h
Полнење на батеријата: 4h
Формати на декодирање: SBC, AAC
Smart функции: Multipoint, гласовни команди, водоотпорен, безбедносно заклучување, wireless режим, Bluetooth
Додатоци: Type C USB кабел
Димензии (Ш x В x Д): 126 x 82 x 80 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.