-13%

LG ON5 Sound Speaker

19.900,00 ден

Звучник

Нема залиха

SKU: 8806098693511 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Поврзување: USB1, USB2, Bluetooth, FM, USB Copy
Sound режим: CD, DAB+, Pop, Rock, Bass Blast, Classic, Jazz, User EQ
Формати на декодирање: MP3/WMA CD, WMA, Audio CD, CD-R/CD-RW, Bluetooth AAC/SBC Codec
DJ ефект, Multi Juke box, DJ app, DJ Pad, Karaoke star, Vocal Sound Control
Додатоци: далечинско, DAB + антена
Димензии (ШxВxД): 330 x 685 x 344 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.