LG ON7 Sound Speaker

26.900,00 ден

Звучник

Нема залиха

SKU: 8806098693023 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1000W
Поврзување: USB1, USB2, Bluetooth, FM, USB Copy, оптички влез
Sound режим: CD, DOLBY AUDIO, DAB+, Pop, Rock, Bass Blast, Classic, Jazz, User EQ
Формати на декодирање: MP3/WMA CD, WMA, Audio CD, CD-R/CD-RW, Bluetooth AAC/SBC Codec
DJ ефект, Multi Juke box, DJ app, DJ Pad, Auto DJ, Karaoke star, Vocal sound control, Super bass boost
Wireless Party Link со Bluetooth
Автоматско исклучување/приклучување, осветлување во повеќе бои
Додатоци: далечинско, DAB + антена
Димензии (ШxВxД): 330 x 785 x 344 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.