-12%

LG BP250 Blu Ray Player

6.500,00 ден

Blu-ray Disc

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806087920079 Категорија: Ознака:

Опис

NTSC/PAL Hz
BD профил верзија 1.1, BD-ROM, BD-RЕ, DVD-ROM/DVD±R/DVD±RW, Audio CD/CD-R/CD-RW, MP3 ID3 TAG
USB playback, BD-R, DVD-R/-RW (video mode), External HDD playback, DTS-CD
AV формати: MP4, MPEG 1/2 L2, LPCM, Dolby Digital, MP3, MKV, AVCHD, DTS, WMA, FLAC, AAC
Димензии (ШxВxД): 270 x 43 x 195 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.