LG Wireless Earbuds HBS-FN6 White

5.900,00 ден

Безжични слушалки

По нарачка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Уникатна UVnano технологија за дезинфекција, уништувајќи 99,9% од бактериите, додека се полнат
MERIDIAN технологија – чист и извонреден звук, амбиентален звук
Елегантен и ергономски дизајн
Тип на дисплеј: LED индикатор
Bluetooth v5.0, USB C-Type (женски)
Време на зборување (слушалки/во полнење): 5/15 h
Време на слушање на музика (слушалки/во полнење): 6/18 h
Брзо полнење: 5 мин. полнење за 1 час користење
Компатибилни со Google assistant и Siri
Капацитет на батеријата: Lithium + ion 390 mAh
Отпорни на вода: IPX4
Безжично полнење
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.