Vox KG 2500 S

13.690,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606108649305 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
4 полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
1 полица во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 212 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 570 x 1440 x 540 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.