-8%

Vox KG 2500 F

13.490,00 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604882 Категорија:

Опис

Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
3 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
1 полица во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Систем за ладење: Static – Less Frost
Брз режим за замрзнување
Анти-бактериска заштита
Потрошувачка на енергија годишно: 222 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1440 x 570 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.