Jolly line 42533 – Universal Air 4000

990,00 ден

Далечински управувач за климатизер

По нарачка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Универзален далечински управувач за климатизери
Компатибилен со сите брендови
Функции: Mode, Fan, Swing, Dir, Timer
Директен внес на код
Автоматско и мануелно пребарување
Не ја губи меморијата при промена на батериите
Осветлен дисплеј и флуоресцентни копчиња кога е темно

Дополнителни информации

Производител

Jolly line

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.