-20%

Golden Interstar AirMouse Keyboard

1.190,00 ден

Безжична тастатура и маус

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4260400860635 Категорија:

Опис

2.4 GHz RF и IR режим
QWERTY тастатура на задниот панел
2 x USB 2.0
RF: ISM 2.4 GHz GFSK, 32 канали
IR бранова должина: 940 +/- 50 nm
Опсег на работа: 10 m
A панел: 43 копчиња
B панел: QWERTY тастатура
Компатибилност:
Smart TV´s со Android OS
OTT TV Boxes со Android OS 2.0 +
PC´s и Mini PC´s со Windows OS 2000 / XP / Vista / 7 / 8 & 10
MAC OS и Linux OS (32/64 bits)

Дополнителни информации

Производител

Golden Interstar

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.