-13%

Машина за перење Gorenje WNHPI72SCS

19.990,00 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782621246 Категорија:

Опис

Енергетска класа A
Капацитет за перење 7 кг
Волумен на барабанот 43 л
Mотор инвертер Power Drive
Програми за перење Програма против алергии (AllergyCare)
Цедење
Стерилизирање на барабанот
Rinse/spin
Димензии (Ш X В X Д), MM 595 x 845 x 450
Тежина, КГ 60.4
Дополнителни информации Предперење
Одложен почеток
Исклучување на центрифугата
Функција пареа
Сензор за ниво на вода
Ладно перење
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство 9240 l
Потрошувачка на електрична енергија по циклус 0.701 kWh
Проценета годишна потрошувачка на електрична енергија 174 kWh
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.