Vox WM 1065 SYTQD

14.490,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019604608 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 6 кг
Бројот на превртување на центрифугата: 1000 rpm
Класа на енергија: D
Копче за прилагодување на температурата, Копче за прилагодување на брзината на вртење, Копчето за прилагодување на одложени
1000 вртежи во минута
Систем за препознавање на дефекти
Систем за контрола на работата
Систем за контролирање на дисбалансот
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

6 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.