-14%

Gorenje WNHPI62SCS

18.900,00 ден

машина за перење со инвертер мотор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782621215 Категорија:

Опис

Енергетска класа B
Капацитет за перење 6 kg
Волумен на барабанот 43 l
Mотор Инвертер PowerDrive мотор
Програми за перење
Памук
Програма за спортска облека
Синтетика
Волна
Микс
Брзо перење
Детска облека
Eco 40–60
Совршено црно (PerfectBlack)
Еко 20°C
Програма за производи полнети со пердуви (DownWear)
Програма против алергии (AllergyCare)
Цедење
Стерилизирање на барабанот
Rinse/spin
Димензии (Ш X В X Д), MM 595 х 845 х 450
Тежина, КГ 58,4
Дополнителни функции Предперење
Одложен почеток
Исклучување на центрифугата
Функција пареа
Грејач во када
Сензор за ниво на вода

Ладно перење 15°C

Заштита од прелевање
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Капацитет

6 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.