-17%

Gorenje GV620E10

24.990,00 ден

Вградна машина за садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Основни информации

Тип на апарат

Машини за садови

Енергетска класа

A++

Линија

Essential линија

Боја

Сребрена

Ефикасност

Mотор

Стандарден

Потрошувачка на вода

11 l

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство

3080 l

Максимална температура на влезната вода

60 °C

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa

0.91 kWh

Управување

Управување

Со клуч

Индикатор за крај на миење

Светлосно – звучен сигнал

Функција за таблета 3 во 1

Да

Програми

Програми

Брзa програмa
Интензивно миење
Економична програма
Накиснување
Daily wash

Температура на миење (°C)

65/60/45/35

Карактеристики

Број на стандардни сетови

14 pcs

Систем на горната корпа

Рачно нагодување

Внатрешно осветлување

Не

Дополнителни можности

Програма за половично полнење

Опрема

Број на корпи

3

Повеќенаменска долна корпа

Да

Сигурност

Заштита од прелевање

Целосен AquaStop

Сервисна дијагностика

Да

Внатрешност

Внатрешност од не’рѓосувачки челик

Технички податоци

Бучност

47 dB(A)

Регулирање на висината

60 mm

Ширина

600 mm

Висина

850 mm

Длабочина

580 mm

Ширина на спакуван производ

645 mm

Висина на спакуван производ

871 mm

Длабочина на спакуван производ

645 mm

Бруто тежина на апаратот

47.5 kg

Нето тежина на апаратот

42.5 kg

Приклучна моќ

230 V

Код

737516

EAN Код

3838782460845

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.