-23%

Bluetooth Stereo слушалки

990,00 ден

Bluetooth stereo слушалки со микрофон

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4260400860604 Категории: ,

Опис

Bluetooth: V5.0
Моќност: 0.35W
Импеданца: 16Ω максимум
Дијаметар: 10mm звучници
Растојание: До 10m
Интегриран микрофон
Вистински HD звук
Одличен бас
Удобно вклопување
Издржливи и отпорни на пот

Дополнителни информации

Производител

Golden Interstar

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.