AUX H12C5A4/QCR3DI HIGH EFFICIENT

41.900 ден

Инвертер сплит систем клима уред

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Енергетска класа: A+
Капацитет на ладење:3550 W
Капацитет на греење: 3520 W
Тежина: 12 kg внатрешна единица, 32 kg надворешна единица
Димензии на внатрешна единица (Ш x В x Д) : 800mm x 545mm x 315mm
Во пакет со климата спаѓа и 3m бакарни цевки, бандаж трака, 1.5m кондензациско црево.
Препорачана квадратура до 35 m2
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AUX

Moќност

3500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.