Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 880 ден месечно.

Vox VF 2500

14.990 ден

Вертикален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604868 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Вертикален замрзнувач
Капацитет: 182 л
Ентериер на замрзнувачот: 6 фиоки
Климатска класа: T / SN
Гас: R600a
Тивок при работа
Ниво на бучава: 41 dB
Потрошувачка на енергија (годишно): 238 kWh
Димензии (В x Ш x Д): 145.5 x 54 x 59.5 cm

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.