-13%

VOX UHD 55VAU754B

20.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608439 Категории: ,

Опис

Тип на екран Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm 55″/ 140 cm
Резолуција на екран, pixel 4K (3840 x 2160)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 60 Hz
Квалитет на слика 1800 PPI
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем Android 11
Wi-Fi да
DLNA да
Bluetooth да
HDR HDR10, HLG
Звук 2 x 10W RMS, Dolby Audio
HDMI да
USB да
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI да
HDMI-CEC да
Дополнителни функции Googlecast, Google assistant
Димензии со постоље (ШxВxД) 1243x789x238
Димензии без постоље (ШxВxД) 1243x789x285
Боја црна
Гаранција 36 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

55" (140 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.