-12%

VOX QLED 55VAQ750B

21.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608484 Категории: ,

Опис

Тип на екран QLED
Димензија на екран, “/cm 55″/ 140 cm
Резолуција на екран, pixel 4K (3840 x 2160)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 60 Hz
Квалитет на слика 2600 PPI
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем Android 11
Wi-Fi да
DLNA да
Bluetooth да
HDR HDR10, HLG
Звук 2 x 10W RMS, Dolby Audio
HDMI да
USB да
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI да
HDMI-CEC да
Дополнителни функции Googlecast, Google assistant
Димензии со постоље (ШxВxД) 1119x679x240
Димензии без постоље (ШxВxД) 1119x679x80
Боја црна
Гаранција 36 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

55" (140 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.