-18%

VOX LED 43KAF680B

13.500,00 ден

Нема залиха

SKU: 8606019608514 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран
Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm40 43″/ 109 cm
Резолуција на екран, pixel
Full HD (1920×1080)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz
60 Hz
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем Google TV
Wi-Fi да
DLNA да
Bluetooth да
HDR HDR10, HLG
Звук
2 x 8W RMS, Dolby Audio
HDMI 3
USB 2
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI да
HDMI-CEC да
Дополнителни функции Googlecast, Google assistant
Димензии со постоље (ШxВxД) 893x533x172
Димензии без постоље (ШxВxД) 893x533x72
Боја црна
Гаранција 36 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Резолуција

Full HD

Големина на екран

43" (109 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.