Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox PW436

790 ден

Вага за телесна тежина

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600075 Категорија:

Опис

Капацитет – 180 кг
LCD Екран
Површина – Калено сигурносно стакло
Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb/oz
Показател на преоптеретување и ослабнување на батеријата
Прецизност – 100 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.