Vox PW422-05

690,00 ден

Вага за телесна тежина

По нарачка

SKU: 8606107731865 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет – 150 кг
Екран – LCD
Површина – Калено сигурносно стакло
Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb:oz
Прецизност – 100g
Показател на преоптеретување и ослабнување на батеријата
Гаранција – 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.