-27%

Body Scale Vox PW 2001

1.090,00 ден

паметна телесна вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606305 Категорија:

Опис

Капацитет 180 кг
Точност 5 г
LCD/LED displej ЛЕД
Единици
kg/oz/lb:oz
Телесна анализа да
Дополнителни информации 11 типови на мерења:
тежина
старост на организам
протеински индекс
процент на вода во организмот
BMI
тежина на мускулна маса
процент на коскена маса
Димензии
33 x 33 x 3 cm
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.