-34%

Vox KA 12-01

790,00 ден

Вага за телесна тежина

Нема залиха

SKU: 8606107731889 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет – 150 кг
Анализатор
Автоматско исклучување
7 функции: мерење на телесната тежина, пресметување на маснотии и вода во организмот,
пресметување на коскена маса, мускулна маса, пресметување на дневните потреби за калории
Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb/oz
Показател на преоптеретување и ослабнување на батеријата
Прецизност – 100 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.