-25%

VOX PDA07C

17.900,00 ден

Преносен клима уред

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019607562 Категорија:

Опис

Енергетска класа A
BTU 7000
Капацитет за ладење, kW 2.00
Сезонски сооднос на енергетска ефикасност при ладење SEER 2.6
Препорачана површина, m² 10 – 15
Циркулација на воздух, m³/h 320
Бучава, dB(A) 63
Димензии Ш x В x Д, mm 350 x 682 x 309
Димензии на надворешна единица Ш x В x Д, mm 715 x 537 x 280
Teжина, kg 27
Дополнителни информации – DeepSleep – Ноќен режим за автоматско прилагодување на температурата, помалку шум и заштеда на енергија.
– Antifungus
– AutoRestart
Гаранција 60 месеци
Документи Енергетска класа
Список со информации за производот

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.