Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MX9108

1.190 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602574 Категорија:

Опис

Моќност: 250 W
Механизам за лесно отстранување на мешалките
5 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.