Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MX3005

1.290 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600372 Категорија:

Опис

Моќност: 300 W
5 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Механизам за лесно отстранување на мешалките
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.