Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MX3011

1.390 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600358 Категорија:

Опис

Моќност – 400 W
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
5 Брзини + Турбо
Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.