-20%

Vox KW 200

790,00 ден

Кујнска вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606299 Категорија:

Опис

Капацитет: 5 кг
Површина од калено сигурносно стакло
Тара функција
Прецизност: 1 г
Избор на единици: g/kg/oz/lb
Сензорска технологија, LCD дисплеј, автоматско исклучување, индикатор за слаба батерија и оптеретување, auto-zero функција
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.