-9%

KW 02-01

990,00 ден

Кујнска вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731841 Категории: ,

Опис

Електронски тип на вага
Капацитет: 5 кг
Прецизност: 1 гр
Волумен на садот: 2 л
Избор (конверзија) на единици: g/kg/oz/lb/oz
Тара функција, електронски часовник, тајмер за одбројување, аларм
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.