-17%

Vox KW 2700

490,00 ден

Кујнска вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602734 Категорија:

Опис

Капацитет – 5 кг
Тара функција
Површина од калено сигурносно стакло
Aвтоматско исклучување, технологија со сензори, показател за слаба батерија, показател за преоптоварување, LCD екран,
Единици за избор (конверзија) – g/kg/oz/lb/oz
Прецизност – 1 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.