-13%

Vox KW 1900

690,00 ден

Кујнска вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602727 Категорија:

Опис

Капацитет – 5 кг
Прецизност – 1 гр
Волумен на садот – 1,8 л
Тара функција, auto-zero функција
Aвтоматско исклучување, технологија со сензори, показател за слаба батерија, показател за преоптоварување, LCD екран
Избор (конверзија) на единици – g/kg/oz/lb/oz
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.