-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 650 ден месечно.

Vox KG 2500

11.090 ден

Комбиниран фрижидер

Не е на залиха

SKU: 8606108251362 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
3 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
1 полица во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 212 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 570 x 1440 x 540 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.