-9%

Vox IMWH-GD202 IX

15.290,00 ден

Вградна микробранова печка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Вградна микробранова печка
Моќност – 1250 W
Капацитет на рерна – 20 л.
8 аутопилот програми – Автоматско печење на одредени типови на храна (во зависност од програмата)
Повеќе зонско готвење – Овозможува готвење на месо и зеленчук во исто време
Опција за заклучување од деца – Потполно безбедна за ракување
Дистрибуција на 3D бранови
Дигитална контрола
Брзо одмрзнување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.