-9%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 680 ден месечно.

Vox IMWH-M201IX

11.690 ден

Вградна микробранова печка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Вградна микробранова печка
Моќност – 800 W
Капацитет на рерна – 20 л.
Механичка контрола
Отварање на врата – лево
5 степени на моќ, внатрешност од не’рѓосувачки челик, функции за брзо одмрзнување на храна
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.