-16%

Vox EBC 200 GB

7.690,00 ден

Вградна плотна – стаклокерамика

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731544 Категории: ,

Опис

Тип на плоча плинска
Начин на управување механичко
Зони на готвење 2
Моќност на зоните на готвење (W) мал плински горилник 55мм, 1000W
брз плински горилник 100мм, 3000W
Приклучна моќ (kW) 4 kW
Димензии (Ш х В х Д), мм 290 x 47.5 x 520
Тежина, КГ 4,7
Боја црна
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.