-19%

Gorenje ECT43X

12.490,00 ден

Стаклокерамичка плоча

По нарачка

SKU: 3838782468711 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на плоча стаклокерамичка плоча
Начин на управување
Контрола на допир (TouchControl)
Зони на готвење 4
Моќност на зоните на готвење (W) 2200/1200/1200/2400
Приклучна моќ (kW) 7
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 54 x 520
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 x 62 x 490
Боја црна
Дополнителни функции StayWarm – одржување на топлина
Индикатор за вклучување
Заклучување за заштита од деца
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.