-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1400 ден месечно.

TV Vox LED 55ADS314BU Smart UHD

23.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 55″ (140 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Android 9.0
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: 3 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, Audio Input L-R, CI slot, Headphone output, Audio out Optical, LAN (RJ45)
Технологии кои ги користи: Wi-fi, Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Audio Processing (DAP), HDR10, HLG
Vesa стандард: 200 x 200 mm
Боја: Црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.