Vox LED 39A11H316B Smart

13.900,00 ден

Full HD TV

Нема залиха

SKU: 8606019606442 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 39″ (99 см)
Екран: Direct LED slim
Рeзолуција: HD Ready (1366×768)
Smart
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast
Боја: црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

42" (107 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.