-8%

TV Vox LED 55A11U314B Smart UHD

23.900,00 ден

4K Smart TV

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606510 Категории: ,

Опис

Големина: 55″ (139 см)
Екран:Direct LED slim
Класа на енергија: F
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 10W RMS
Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10+HLG
3 x HDMI, 2 x USB, Headphone out, Audio out Coax, AV in, Cl+, LAN (RJ45)
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

42" (107 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.