-14%

TV Vox LED 65A11U314B Smart UHD

29.900,00 ден

4K Smart TV

Нема залиха

SKU: 8606019606527 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 65″ (165 см)
Екран: Direct LED slim
Резолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 10W RMS
Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10+HLG
3 x HDMI, 2 x USB, Headphone out, Audio out Coax, AV in, Cl+, LAN (RJ45)
Боја: црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.